Těšte se na sezónu 2019 se značkou Leader Fox!

Značka Leader Fox tradičně představila obchodníkům novou modelovou řadu pro nadcházející rok 2019. Jak proběhla předváděcí akce a na co se můžou zákazníci v příští sezóně těšit?

Na předváděcí akci dorazilo přes 120 tuzemských prodejců a dalších 15 zahraničních prodejců ze Slovenska, Slovinska, Nizozemska, Francie, Polska, Itálie, Rakouska, Německa a Maďarska. Prodej do zahraničí sice tvoří velkou část obratu firmy Leader Fox, pro české zákazníky je však tato značka nadále známkou kvality za příznivou cenu.

Leader Fox představil neuvěřitelných 90 nových modelů, ze kterých si vybere opravdu každý. Z toho 36 jsou elektrokola, což dokazuje, že českobudějovická značka je skutečným „lídrem“ na českém trhu s elektrokoly. Konkrétně je 20 se středových (centrálním) motorem a 16 se zadním motorem.

Leader Fox posouvá laťku v oblasti kol a elektrokol každoročně o kousek výš, především co se týče designu a funkčnosti. To dokazuje i nová modelová řada 2019, která vyniká novým designem a geometrií rámu. U většiny modelů elektrokol 2019 se středovým pohonem je baterie plně integrovaná v rámu.  

O nové modely je vždy velký zájem, čemuž odpovídá výrobní plán. Modelová řada 2019 se postupně naskladňuje již od července 2018. Výroba pokračuje přes podzim výrobou modelů elektrokol se zadním pohonem a krosových, horských, městských a dětských jízdních kol. Nejočekávanější modely elektrokol se středovým pohonem a plně integrovanými bateriemi v rámu budou naskladňovány v prvních měsících roku 2019, tak aby byly k dispozici pro novou cyklistickou sezónu.

Těšte se na novou sezónu strávenou v sedle a nezapomeňte sledovat e-shop Leader Fox.

Český výrobce jízdních kol a elektrokol

BIKE SHOP - oficiální značková prodejna
Okružní 697, České Budějovice
otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 17:00
tel.: 800 882 882

Sdílejte s námi všechny novinky a akce na našem Facebookovém profilu a Instagramu.

BOHEMIA BIKE a.s. | created by JIRAKSTUDIO, developed by 5T-NET s.r.o. & Bratři webu © 2016